Pożyczka na oświadczenie


Pomoc finansowa udzielana w naszej firmie to szeroka oferta produktów finansowych, która umożliwia ich dopasowanie do potrzeb indywidualnych każdego Klienta. Jednym z rodzajów wsparcia, które realizujemy, jest pożyczka na oświadczenie, umożliwiająca skorzystanie z dowolnej kwoty pieniężnej bez konieczności dostarczania wypełnionych formularzy z ZUS bądź też dokumentów PIT. Przygotowując tę usługę zadbaliśmy przede wszystkim o to, by była ona wygodnym rozwiązaniem dla naszych Klientów.

 

Chcąc wnioskować o pożyczkę na oświadczenie należy podpisać tylko dokument, w którym wnioskodawca określa wysokość swoich dochodów. Nie ma znaczenia zatem, czy klient jest zatrudniony na umowę o pracę, czy też na umowę zlecenie lub umowę o dzieło. Liczy się stały miesięczny dochód, który potwierdzany jest wspomnianym oświadczeniem. To na jego podstawie nasi specjaliści oceniają zdolność do zaciągnięcia pożyczki.

 

Proponowany przez nas produkt finansowy jest również doskonałym rozwiązaniem dla osób, których źródłem dochodu jest renta lub emerytura. Dzięki takiej formie wsparcia mogą one uniknąć konieczności przedstawiania szczegółowej dokumentacji o dochodach oraz kompletu dokumentów, których wymagają instytucje bankowe. Nasz produkt finansowy to wyjątkowa oferta przygotowana z myślą o Klientach. Nie boimy się obdarzyć Państwa zaufaniem i pozwolić Państwu na samodzielne określenie swoich dochodów. Wręcz przeciwnie – jesteśmy przekonani, że partnerskie warunki współpracy będą korzyścią dla obu stron. Zachęcamy więc do tego, aby skorzystać z oferowanej przez nas pomocy.

Szybka pożyczka?

Sprawdź jakie to proste - zaufaj specjalistom!

Ile gotówki potrzebujesz?
od 1000 do 150 000 PLN
Na jak długo?
od 1 do 120 miesięcy

Przybliżona wysokość miesięcznej raty:

Wróć na górę